Doktorunuz
Telefonun Diğer Ucunda!

Hasta Memnuniyeti En Hassas Duyduğumuz Konu Başlıklarından Biridir.

Mide Balonunedir?, Mide Balonu nasıl zayıflatır?, Mide Balonunun kilo verdirici etkisi var mıdır?, Mide Balonu güvenli midir?, Mide Balonu için uygun muyum?, Mide Balonu uygulamasının riskleri nelerdir?, Mide Balonu ile en fazla kilo kaybı nasıl sağlanır?,Yutulabilir Mide Balonunun avantajı var mıdır? Gibi Sorularınızın Tüm Cevapları İçin Bizi Araya Bilir veya MideBalonu Sayfamızı İnceleyebilirsiniz.

https://www.diabetklinigi.com/wp-content/uploads/2023/11/Tel2.png
Kaliteli Cerrahi Ekipman
10 Yıl Cerrahi Tecrübe
+2000 Cerrahi Operasyon

Obezite Cerrahisinden Değil, Obez Yaşamaktan Korkmalısınız!Neden?
Op. Dr. Ersun Topal

10 Yıl + 2000 Cerrahi Operasyon
Kısaca Hakkıımda

1973 yılında Aydın’da doğdum. Öğretmen bir anne-babanın ve Manifaturacı bir amcanın yanında çocukluk yaşlarda “dikiş dikmeyi” öğrendim. Belki de dikiş dikebilme becerisini çocukluk yaşlarda öğrenmiş olmam cerrah olmamı da kolaylaştırmış olmalı diye düşünmüşümdür hep. 1980’li yıllarda Türkiye’de okuyabileceğiniz en iyi Devlet Liselerinden biri olan ve bizzat Atatürk’ün talimatı ile “İkbal Okulu” adı ile açılıp 1948 yılında Aydın Lisesi adını alan okulumdan 1990 yılında mezun oldum ve yine Atam’ın talimatı ile kurulan Cumhuriyetin ilk Tıp Fakültesi olan ve mezunu olmaktan her gün gurur duyduğum Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1997 yılında mezun oldum.

Kısaca Kariyerim

2011-Gazi Üniversitesi Covidien Deneysel Cerrahi Laboratuvarı’nda “Kapalı/Laparoskopik Fıtık ve Karın Duvarı Fıtıkları Kursu”na katıldım. Sonrasında 1000 ameliyata yakın laparoskopik kasık fıtığı ameliyatı ile 150-200 ameliyata yakın karın duvarı yada göbek fıtıklarında laparoskopik tamir ameliyatını gerçekleştirdim.

2012-Gazi Üniversitesi Covidien Deneysel Cerrahi Laboratuvarında “Kapalı/Laparoskopik Kolon ve Rektum Hastalıkları Cerrahisi Kursu”na katıldım. Şevket Yılmaz Devlet Hastanesinde ilk kapalı Laparoskopik Kolon ve Rektum Kanseri ameliyatlarını gerçekleştirdim.

2012-Elancourt/Paris Covidien Laparocopic Traning Center’de “Laparoscopic Colo-rectal Master Class” kursuna katıldım. Avrupa’nın en iyi Laparoskopik Cerrahlarından eğitim aldım.

2012-Cleveland Clinic/US Asc.Prof. Eren Berber’den “Robotic Surgery” eğitimi aldım.

2012-Covidien “Obezite Cerrahisi ve Laparoskopik Tüp Mide Kursu” ile Obezite cerrahisi alanında çalışmaya başladım.

2012-Covidien Prof.Dr. Mehmet Görgün “Obezite Cerrahisi ve Gastrik Bypass Kursu” ile Obezite Cerrahisinde “tüm teknikleri” öğrenebilmek için bu alandaki eğitimlerime hız verdim.

Laparoskopik (kapalı) Obezite Cerrahisi, Laparoskopik Kasık ve Karın Duvarı Cerrahisi, Laparoskopik Kolon ve Rektum kanseri ameliyatı ve Laparoskopik Mide Fıtığı (Mide Reflü Cerrahisi) alanında çok sayıda ameliyatı başarı ile gerçekleştirdim.

2013 yılında halen çalışmakta olduğum Doruk Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaya başladım. Ancak cerrahi alanındaki öğrenme sürecim hiç bitmedi.

2015-Türk Obezite Cerrahisi Derneği üyesi oldum.

2016-Metabolik Cerrahi Vakfı Prof.Dr. Alper Çelik “Metabolik Cerrahi Kursu”nda Tip2 Diyabet Şeker Hastalığında Metabolik Cerrahi Teknikler üzerinde eğitim aldım.

2016-Brüksel Strassburg Üniversitesi “Europion Telesurgery Traning Center” adlı merkezde Obezite Cerrahisi alanında dünyada “otör” olarak kabül edilen ve Dünya Obezite Cerrahisi Dernekleri Federasyonu Başkanı’nın (İFSO-President) da içinde eğitici olduğu kurs ile Obezite Cerrahisi alanında “öğrenmeye” devam ettim.

2016 yılında Bursa Diyabet ve Obezite Merkezi (BUDOM) Kliniğimi kurdum (www.budom.com.tr).

2017-L’annuaire de la Clinique de l’Anjou/France Dr. Philippe Topart ile Duodenal Swicth ve Revizyonel Bariyatrik Cerrahi Teknikler alanında çalışma fırsatı buldum.

2020-Türk Obezite Cerrahisi Derneği Kış Okulu’nun Kongre Sekreteryası görevini yerine getirdim.

Telefon
Op. Dr. Ersun Topal
+90 543 269 31 50
Mail
bilgi@diabetklinigi.com
İletişime Geçiniz.
Adres
Bursa
Türkiye
Instagram
/diabetklinigi
Bizi Takip Ediniz

Daha Fazlası İçin
Op. Dr. Ersun Topal İle İletişime Geçin

Detaylı Talepleriniz, Fiyat Teklifleri ve Detay Danışmak İçin İletişime Geçmenizi Rica Ederiz.

  Op. Dr. Ersun TopalDoruk Nilüfer
  Obezite Merkezi Oda No:349 Sizleri Bekliyoruz.

  Sağlık Bakanlığı Tarafından Ruhsatlandırılmış Doruk Nilüfer Hastanesi Polikliniğinde Siz Değerli Hastalarımıza Dünya Standartlarındaki Güvenilirliği Sunuyoruz.
  https://www.diabetklinigi.com/wp-content/uploads/2023/09/Doruk-Recovered.png
  https://www.diabetklinigi.com/wp-content/uploads/2024/01/diyabetklinigibeyaz-320x159.png
  Online Randevu

  Op. Dr. Ersun Topal İle İletişime Geçiniz.

  Copyright 2023. diabetklinigi.com All Rights Reserved. Tüm Hakları Saklıdır.

  İletişime Geç!
  1
  Bilgi Almak İçin Tıklayınız!
  Tip 2 Şeker Hastalığında Metabolik Cerrahi Yöntemler hakkında bilgi almak isterseniz “iletişime geç” butonuna tıklamanız yeterlidir.
  Diyabet Kliniği Hasta Koordinatörümüz Dr. Kağan Güngör size detaylı bilgi verecektir.